KARŞIYAKA WEB TASARIM


Ana Sayfa / Hizmetlerimiz / Karşıyaka Web Tasarım

Web Tasarım Çözümleri

Değişiklik yapmayı kim istemez ki? İster dış görünüşün de, ister evin de, isterse hayatınız da en ufak bir değişim bile sizin o anki hislerinizi farklılaştırmaya yarar. Fakat hayatınızın her hangi bir noktasında değişiklik yaparken en çok dikkat etmeniz gereken şey, doğru seçimi yapmaktır. Gelin sizin için en doğru çözüme birlikte karar verelim.

Firma olarak karşıyaka web tasarım çözümlerimiz; müşterilerimizin ticari faaliyetlerini ve kurumsal kimliğini zenginleştirmeye yönelik dinamik, etkileyici, kullanışlı, ziyaretçi dostu ve günümüz yazılım teknolojilerine sahip çalışmalardan oluşmaktadır.

Projelerimiz anlık 20Gbit port kapasiteli* Cloud Linux ve Windows Server 2008 R2 platformları ile SSD ve RAID disk teknolojileri kullanılan yüksek kapasiteli web sunucuları üzerinde barındırılmaktadır.

Önereceğimiz çözümler ile bütçenizi en doğru şekilde kullanın. WTI Digital Agency bünyesinde alanında uzman kişileri barındıran tam bir bilişim teknolojileri firmasıdır !

Bu kapsamda hizmet sunduğumuz çözümler aşağıda yer almaktadır.

Micro Web Sitesi

Mikro web sitesi çözümlerimiz tek bir ürün yada hizmet için özel olarak hazırlanmaktadır. Maksimum 5 sayfadan oluşan bu çözümümüz de müşterilerinize aradığı ürün yada hizmete daha kısa yoldan ulaşma fırsatı sunarsınız. Ayrıntılı bir web sitesin de kullanıcıların aradığını bulmaya çalışması zaman alabilmektedir. Ancak micro web sitesi çözümlerimiz ile sadece ilgi alanıyla ilgili bilgiler sunulması daha yararlı olmaktadır.

Micro web tasarım projelerimizin fiyat politikası projeye ve içerik türüne göre değişkenlik göstermektedir. Ayrıntılı bilgi almak için müşteri temsilcilerimiz ile iletişim kurabilirsiniz.


Portal Web Sitesi

WTI Digital Agency portal web sitelerin tasarımı ve yazılımı konusunda profesyonel çözümler sunmaktadır. İçerik güncellemelerinin yanı sıra tasarımlarını da yönetebilen portal web sitesi sahipleri, uzun vadeli destek ve ek geliştirme çözümlerimiz ile WTI Digital Agency'in teknolojik olanaklarından faydalanmaktadırlar. Portal web sitelerinin banner reklam gösterimleri ile ilgili ek yazılımlar geliştiren WTI Digital Agency; site sahiplerinin reklam gelirleri elde etmelerine de yardımcı olmaktadır.

Portal web tasarım projelerimizin fiyat politikası projeye ve içerik türüne göre değişkenlik göstermektedir. Ayrıntılı bilgi almak için müşteri temsilcilerimiz ile iletişim kurabilirsiniz.


Komple Web Sitesi

Komple web tasarım çözümlerimiz bireysel veya kurumsal müşterilerimizin talep ettikleri hizmet ile alakalı olarak onlarca hatta yüzlerce web sayfasından oluşabilir. Müşterilerimiz web sayfalarını kendileri yönetebildikleri gibi arzu etmeleri halinde web sitelerinin yönetimi firmamız tarafından da sağlanmaktadır. Komple web sitesi çözümlerimiz alan adı, barındırma ve tasarım seçiminden SEO yönetimine kadar bir paket olarak sunulmaktadır.

Statik ve dinamik web tasarım projelerimizin fiyat politikası projeye ve içerik türüne göre değişkenlik göstermektedir. Ayrıntılı bilgi almak için müşteri temsilcilerimiz ile iletişim kurabilirsiniz.

Bknz:
bayraklı web tasarım
bornova web tasarım
karşıyaka web tasarım

* Günümüz internet bağlantılarının gereklilikleri ile web sitesi ve mobil uygulamalar ile interaktif projelerimizin tümü 1Gbit portlar ile internete sunulmaktadır. Sunucularımızın internet port kapasitesi anlık 20Gbit / saniye'dir.